Kontakt oss

Prima Assistanse er

landsdekkende

Her finner

du kontaktperson

for ditt område.

BPA

Aina Hatletvedt

Aina Hatletvedt

Nasjonal BPA-leder

aina@primaassistanse.no
Lars Ivar Eilerås

Lars Ivar Eilerås

BPA-konsulent

lars@primaassistanse.no
Andreas Åsberg

Andreas Åsberg

BPA-konsulent

aa@primaassistanse.no
Linn Christin Støhle

Linn Christin Støhle

Teamleder veiledning BPA

linn@primaassistanse.no

BPA-rådet

Ola Schrøder Røyset

Ola Schrøder Røyset

BPA-rådgiver og utviklingsleder BPA

ola@primaassistanse.no
Kjersti Maller

Kjersti Maller

BPA-rådgiver

kjersti@primaassistanse.no
Shaqir Rexhaj

Shaqir Rexhaj

BPA-rådgiver

shaqir@primaassistanse.no
Ingrid Thunem

Ingrid Thunem

Leder BPA-rådet

Ingrid@primaassistanse.no
Sofie Paulsen

Sofie Paulsen

BPA-rådgiver

Sofie.paulsen@primaassistanse.no
Runar Solvik

Runar Solvik

BPA-rådgiver

runar@primaassistanse.no

Kontaktskjema

Hvorfor velge Prima Assistanse?

Våre sertifiseringer

ISO 14001:2015
ISO 9001:2015