BPA-rådet

Vårt BPA-råd består av flere erfaringskonsulenter, dvs. at de selv har BPA (brukerstyrte personlige assistenter). Nedenfor finner du bilde og kontaktinfo til våre BPA-rådgivere.

BPA-rådet jobber kontinuerlig for at Prima skal levere best mulig BPA-tjenester – både for assistenter og for arbeidslederne våre. Derfor er BPA-rådet alltid på utkikk etter ny kunnskap og utvikling av vår BPA-leveranse, og vil bistå Primas lokalkontorer med kurs, markedsføringstiltak m.m. Rådgiverne har egne spesialfelt, og er både politisk og samfunnsmessig engasjert. Målet er at BPA skal ivaretas på best mulig måte for alle.



BPA-rådet

Ola Schrøder Røyset

Ola Schrøder Røyset

BPA-rådgiver og utviklingsleder BPA

ola@primaassistanse.no
Kjersti Maller

Kjersti Maller

BPA-rådgiver

kjersti@primaassistanse.no
Shaqir Rexhaj

Shaqir Rexhaj

BPA-rådgiver

shaqir@primaassistanse.no
Ingrid Thunem

Ingrid Thunem

Leder BPA-rådet

Ingrid@primaassistanse.no
Sofie Paulsen

Sofie Paulsen

BPA-rådgiver

Sofie.paulsen@primaassistanse.no
Runar Solvik

Runar Solvik

BPA-rådgiver

runar@primaassistanse.no

Hvorfor velge Prima Assistanse?

Våre sertifiseringer

ISO 14001:2015
ISO 9001:2015