BPA-rådet

Vårt BPA-råd består av flere erfaringskonsulenter, dvs. at de selv har BPA (brukerstyrte personlige assistenter). Nedenfor finner du bilde og kontaktinfo til våre BPA-rådgivere.

BPA-rådet jobber kontinuerlig for at Prima skal levere best mulig BPA-tjenester – både for assistenter og for arbeidslederne våre. Derfor er BPA-rådet alltid på utkikk etter ny kunnskap og utvikling av vår BPA-leveranse, og vil bistå Primas lokalkontorer med kurs, markedsføringstiltak m.m. Rådgiverne har egne spesialfelt, og er både politisk og samfunnsmessig engasjert. Målet er at BPA skal ivaretas på best mulig måte for alle.



BPA-rådet

Kine Lyngås

Kine Lyngås

Leder BPA-rådet

kine@prima-assistanse.no
Sadia Jabeen Iqbal

Sadia Jabeen Iqbal

BPA-rådgiver

sadia@prima-assistanse.no
Shaqir Rexhaj

Shaqir Rexhaj

BPA-rådgiver

shaqir@prima-assistanse.no
Kjersti Maller

Kjersti Maller

BPA-rådgiver

kjersti@prima-assistanse.no
Runar Solvik

Runar Solvik

BPA-rådgiver

runar@prima-assistanse.no
Tamarin Varner

Tamarin Varner

BPA-rådgiver

tamarin@prima-assistanse.no
Kristoffer Pedersen Brede

Kristoffer Pedersen Brede

BPA-rådgiver

kristoffer.brede@prima-assistanse.no
Tommy Borg

Tommy Borg

BPA-rådgiver

tommy@prima-assistanse.no

Hvorfor velge Prima Assistanse?

Våre sertifiseringer

ISO 14001:2015
ISO 9001:2015
Instagram