Arrangementer
19. mai: Mens vi venter på BPA – Oslo
Sammen med NHF og SAFO inviterer vi til en kveld der et bredt og kompetent panel ser på løsningene som finnes i påvente av at BPA blir det likestillingsverktøyet det var ment å være i Oslo.
10. mai: Wings for Life World Run – hele Norge
I samarbeid Red Bull deltar vi med eget lag på dette unike, globale løpsarrangementet der 100% av inntektene går direkte til forskning på ryggmargsskader. Delta enten du ruller, går eller løper. Vi dekker billettkostnaden.
Ta kontakt med din koordinator for å melde deg på og få mer informasjon, eller med ditt nærmeste lokalkontor.
Relaterte artikler

Hva er BPA
BPA (Brukerstyrt Personlig Assistanse) gir deg mulighet og makt til å styre eget liv. Les mer her om hva det spesifikt går ut på.

Hvem kan få BPA
For å få brukerstyrt personlig assistanse må du ha rett til nødvendig helse- og omsorgstjenester fra kommunen.

Slik søker du om BPA
Det kan være lurt å gjøre seg kjent med hva som vil forventes av deg og av en søknad.

BPA for barn
Med BPA får barnet mulighet til å bli mer selvstendig, mens det også blir mulig å leve et fleksibelt familieliv.

BPA for kommuner
Prima Assistanse er en leverandør som har spesialisert seg på å levere BPA på vegne av kommunen og arbeidsledere. …

BPA-rådet
Vårt BPA-råd består av flere erfaringskonsulenter, dvs. at de selv har BPA.